• RSS
  • Facebook
  • Twitter
15
Listopad
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Mam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednak niestety jest tak, iż straciłem niemałe pieniądze. I dopiero od jakiegoś roku nareszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co zatem się stało? Cóż, w zasadzie uważam, iż wcześniej za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać dużą ilość spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają wielkie pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy tak grywają. Czyli należy trochę zmienić własną strategię gry – dużo lepszym rozwiązaniem jest to, aby stawiać kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie w większości przypadków to jest tak, iż zasadniczo obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, powyżej 2. Uważam, że to wspaniałe, iż mam możliwość poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się własnymi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, bo jeżeli się znają, to zasadniczo są bardzo pomocni. Chcę również nieco napisać o psychice – czyli tak naprawdę czymś bardzo pomocnym jest to by nie sądzić, iż w porządku jest to by nieustannie grywać. Należy robić sobie przerwy – są one wskazane dla zdrowia psychicznego.
źródło:
- dwdglaz.com.pl
- http://www.nautic.com.pl
- askme.com.pl
- seacsub.com.pl

Categories: Sport

Comments are closed.