• RSS
  • Facebook
  • Twitter
07
Sierpień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda przychodnia opieki zdrowotnej – od niewielkich gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, które wykorzystywane są w typowej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy medyczne są nie tylko lekarze wszystkich z branż, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, jakie zawierają nie tylko produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także laboratoria medyczne, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich produkty są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Z innej strony materiały i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje aż osiem tysięcy towarów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty importowane są od renomowanych producentów, do których należy m.in: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są też firmy polskie, producenci następujących produktów na przykład Poldent lub Chema.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i cementy; wiertła, leki, amalgamaty jak również różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki opis asortymentu centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co można znaleźć nie tylko w punktach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.