• RSS
  • Facebook
  • Twitter
22
Wrzesień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Dużo osób chciałoby otworzyć lokal gastronomiczny – jednak pewnie każdy się orientuje, iż otworzenie knajpy to spory wydatek. A poza tym, generalnie jest tak, że restauracje padają o wiele częściej, niż firmy funkcjonujące w innych branżach. Cóż, to tak czy siak nie powinno znaczyć, iż w każdym przypadku jesteśmy tak jakby skazani na ogłoszenie bankructwa. Jeśli właśnie tak myślimy, tak naprawdę nawet nie powinniśmy otwierać restauracji. To nie ma najmniejszego sensu! Pozytywna podstawa to coś najważniejszego, pracownicy oraz goście umieją to zresztą wyczuć.
- odnajdź fajną niszę. A więc chociaż nadal kuchnia polska albo włoska są w naszym kraju niezmiernie popularne, to jednak prawda jest taka, iż bez cienia wątpliwości warto oglądać się za trochę bardziej niszowymi rodzajami. Być może kuchnia litewska czy afrykańska są OK?
- w żadnym wypadku nie oszczędzaj na wielkości jedzenia. Tak czy siak narzut na potrawach jest znaczny, toteż nie ma najmniejszego sensu dawać porcji jak dla dziecka. Nie chodzi w tym momencie o zapychanie żołądka, w końcu nie o to się rozchodzi w celebrowaniu jedzenia, lecz często sytuacja jest taka, że potrawy są śmiesznie niewielkie.
Nasze źródło:
Edukacja
Gniezno coaching
Kursy językowe
Nauka angielskiego
Nauka jazdy
Szkolenia BHP

Pozostałe artykuły:

Categories: Nauka

Comments are closed.