• RSS
  • Facebook
  • Twitter
07
Sierpień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic płciowych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, jakie w szybki sposób usuną Twoje bolączki i znacząco poprawią komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie komfortu życia jak również psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.